Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.lduvs.edu.ua/jspui/handle/123456789/185
Назва: Актуальні питання запровадження відновного правосуддя та інституту медіації в кримінальному процесі України
Автори: Яковенко, М.О.
Ключові слова: Відновне правосуддя, інститут медіації, примирення сторін.
Restorative justice, institution of mediation, reconciliation of parties.
Дата публікації: 7-чер-2018
Видавництво: Полтава : ПУЕТ
Бібліографічний опис: Яковенко М.О. Актуальні питання запровадження відновного правосуддя та інституту медіації в кримінальному процесі України : Традиції та інновації розвитку приватного права в Україні: освітній вимір : матеріали VІІ Всеукраїнської науковопрактичної конференції (м. Полтава, 7 червня 2018 р.). Полтава : ПУЕТ, 2018. С. 129-132.
Короткий огляд (реферат): У статі автором доведено, що для запровадження інституту медіації в українському кримінальному процесуальному законодавстві необхідно нормативно закріпити поняття медіація. Під яким слід розуміти визначений у встановленому законом порядку процес досягнення згоди щодо відшкодування шкоди та примирення потерпілого з підозрюваним (обвинуваченим) за власною ініціативою або за участю медіатора. Відповідно медіатором може бути фізична чи юридична особа, яка у встановленому законом порядку здійснює послуги щодо досягнення згоди по відшкодуванню завданої шкоди та примирення потерпілого з підозрюваним (обвинуваченим).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.lduvs.edu.ua/jspui/handle/123456789/185
Розташовується у зібраннях:СтаттіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.