Статті Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 41 to 60 of 101
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Законодавчі новели щодо кримінально-правової охорони українських лісів – обґрунтоване посилення відповідальності чи її невиправдана гуманізація?Дудоров, О.О.
2018Проблема єдності судової практики в справах про шахрайство.Дудоров, О.О.
2016Використання спеціальних знань під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій в розслідуванні злочинів у сфері обігу наркотичних засобівБондар, В.С.; Кривонос, М.В.
2015Використання допомоги спеціаліста при встановленні обставин, що сприяли злочинам під час проведення окремих слідчих (розшукових) дій в розслідуванні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорівБондар, В.С.; Кривонос, М.В.
2015Використання допомоги спеціаліста при встановленні обставин, що сприяли злочинам під час проведення окремих слідчих (розшукових) дій в розслідуванні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорівКривонос, М.В.
2015Судові експертизи в розслідуванні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорівКривонос, М.В.
2014Тактические и организационные особенности участия специалиста в следственном осмотре при расследовании преступлений в сфере незаконного оборота наркотических средствКривонос, М.В.
2014Особливості використання спеціальних знань з метою виявлення та подолання протидії розслідуванню злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів у процесі проведення допитуКривонос, М.В.
2013Участь спеціаліста в проведенні слідчих (розшукових) дій: правовий аспектКривонос, М.В.
2013Особливості використання спеціальних знань при проведенні обшуку в провадженнях про кримінальні правопорушення в сфері незаконного обігу наркотичних засобівКривонос, М.В.
2013Процесуальний статус спеціаліста за новим Кримінальним процесуальним кодексом УкраїниБондар, В.С.; Кривонос, М.В.
2012Криміналістична класифікація злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорівКривонос, М.В.
2012Техніко-криміналістичні та тактичні особливості проведення судової експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорівКривонос, М.В.
2011Проблемні питання пред’явлення для впізнання поза візуальним спостереженням особиКривонос, М.В.
2011Організаційні та науково-методичні особливості участі спеціаліста при проведенні окремих слідчих дій при розслідуванні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорівКривонос, М.В.
2019«Вік сексуальної згоди» у міжнародному праві, кримінально-правовій доктрині та Кримінальному кодексі УкраїниДудоров, О.О.; Задоя, К.П.
2019Інсайдерська інформація та кримінальний закон: від американських реалій до європейських перспективДудоров, О.О.; Каменський, Д.В.
2019Проблеми кваліфікації зловживання впливом у судовій практиці.Дудоров, О.О.
2019Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані: проблеми судової практики та вдосконалення антикорупційного законодавстваДудоров, О.О.; Дудорова, К.Б.; Мовчан, Р.О.
2019Нове актуальне дослідження кримінально-правових проблем звільнення від покарання та його відбуванняПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 41 to 60 of 101