Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.lduvs.edu.ua/jspui/handle/123456789/653
Title: Сплеск волонтерської активності в Україні припав на непрості часи неприхованої військової агресії на Сході країни. І цей сплеск активності прересічних людей – яскравий прояв поширення і підвищення «свідомої громадянськості» в українському суспільстві, що опосередковано діє через доброчинну діяльність та милосердя конкретних громадян.
Authors: Богучарова, О.І.
Issue Date: 2019
Publisher: Херсон : Вид-во ФОП Вишемирський В. С.
Citation: Інноваційні технології розвитку психологічних ресурсів особистості : колективна монографія / відпов. ред. Н. І. Тавровецька. Херсон : Вид-во ФОП Вишемирський В. С., 2019. С. 111–124.
Abstract: Сплеск волонтерської активності в Україні припав на непрості часи неприхованої військової агресії на Сході країни. І цей сплеск активності прересічних людей – яскравий прояв поширення і підвищення «свідомої громадянськості» в українському суспільстві, що опосередковано діє через доброчинну діяльність та милосердя конкретних громадян. Загалом, актуалізація соціальних ініціатив українців у напрямі добровільного надання соціально-психологічної підтримки пораненим, біженцям, постраждалим, сім'ям загиблих зі Сходу країни та Криму, що свого часу отримало законодавче підкріплення у вигляді змін до деяких законів України, які запроваджують правові основи волонтерської діяльності
URI: http://dspace.lduvs.edu.ua/jspui/handle/123456789/653
Appears in Collections:Монографії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Інноваційні технології розвитку (1).pdf2.15 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.