Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.lduvs.edu.ua/jspui/handle/123456789/380
Title: Організація діяльності підрозділів карного розшуку НП України щодо розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду або ухиляються від відбування кримінального покарання в умовах АТО та ООС
Authors: Бараненко, Б.І.
Бочковий, О.В.
Єрофеєв, М.І.
Зеленцов, С.М.
Коміссаров, С.А.
Кривонос, М.В.
Скляніченко, Д.В.
Тарасов, В.В.
Issue Date: 2019
Publisher: РВВ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка
Citation: Організація діяльності підрозділів карного розшуку НП України щодо розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду або ухиляються від відбування кримінального покарання в умовах АТО та ООС: наук. практ. рекомендації / Б.І. Бараненко, О.В. Бочковий, М.І. Єрофеєв, С.В. Зеленцов, С.А. Коміссаров та ін. Луган. держ. ун-т внутр. справ ім. Е. О. Дідоренка. Сєвєродонецьк: РВВ ЛДУВС ім. Е. О. Дідоренка, 2019. 92 с.
Abstract: Науково-практичні рекомендації містять практичні поради щодо ефективної організації та проведення розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду або ухиляються від відбування кримінального покарання в умовах АТО та ООС. Призначені для працівників підрозділів карного розшуку, слідчих, прокурорів, а також курсантів, студентів і науковців юридичного спрямування.
URI: http://dspace.lduvs.edu.ua/jspui/handle/123456789/380
ISBN: 978-617-616-083-0
Appears in Collections:Навчальні посібники

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Розшук.pdf2.62 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.