Browsing by Author Pysmenskyy, Y.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Ґ Д Е Є Ё Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 35  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Criminal Policy Challenges under Conditions of Hybrid War: Some Issues and Solutions from UkraineПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2017The Phenomenon of Journalism-related Crimes under the Circumstances of Hybrid War in UkraineПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2016Гуманізація кримінальної відповідальності у фокусі сучасної практики законотворчості в УкраїніПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2015До питання про декриміналізацію провокації підкупу.Письменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2013Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким: деякі кримінально-правові проблемиПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2015Звільнення від покарання та його відбування: проблеми систематизації та вдосконалення законодавстваПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2016Злочини у сфері професійної діяльності журналістів у контексті забезпечення потреб українського суспільства на сучасному етапі його розвиткуПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2020Колабораціонізм як суспільно-політичне явище в Україні (кримінально-правові аспекти)Письменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2015Кримінальний закон на захисті журналістівПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2017Кримінально-правова кваліфікація незаконної порубки лісуПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.; Дудоров, О.О.; Dudorov, О.О.
2015Кримінально-правова охорона національної та історичної пам’яті: плутаний шлях законодавцяПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2016Кримінально-правова політика України із забезпечення охорони національної безпеки в умовах гібридної війниПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2018Кримінально-правове регулювання помилування, здійснюваного у виняткових випадкахПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2018Кримінально-правові наслідки ухилення від покарання (про деякі проблеми тлумачення та вдосконалення КК України)Письменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2016Кримінально-правові проблеми посередництва в наданні та одержанні неправомірної вигодиПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.; Дудоров, О.О.; Dudorov, О.О.
2018Критерії, що враховуються при застосуванні помилування як акту гуманностіПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2019Нове актуальне дослідження кримінально-правових проблем звільнення від покарання та його відбуванняПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2015Поняття «ухилення від досудового слідства» в контексті звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давностіПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.; Дудоров, О.О.; Dudorov, О.О.
2018Право на звернення про помилування та критерії його застосування: порівняльно-правовий аналізПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2017Принципи нормотворчої діяльності та їхня реалізація у галузі кримінального праваПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.