Монографії Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Розслідування незаконного посіву або вирощування снотворного маку чи конопельБондар, В.С.; Кривонос, М.В.; Морозов, Д.А.; Пупинін, О.М.
2020Колабораціонізм як суспільно-політичне явище в Україні (кримінально-правові аспекти)Письменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2019-06-04Протидія незаконному заволодінню транспортними засобами підрозділами Національної поліції УкраїниБондар, В.С.; Бочковий, О.В.; Дудоров, О.О.; Кривонос, М.В.; Кузнєцов, В.В.; Скляніченко, Д.В.; Скрипник, І.С.
2013Криміналістична характеристика шахрайства відносно власності особи та її використання на початковому етапі розслідуванняГоловкін, С.В.; Іщенко, А.В.
2011Проблеми теорії та практики застосування спеціальних криміналістичних знань у розслідуванні квартирних крадіжокБондар, В.С.; Сегай, М.Я.
2002Правовий режим зон екологічної ситуації в УкраїніКомарницький, В.М.
2016Кримінальна відповідальність за незаконне видобування корисних копалин в УкраїніДудоров, О.О.; Комарницький, М.В.; Калмиков, Д.О.
2015Протидія відмиванню «брудного» майна : європейські стандарти та Кримінальний кодекс УкраїниДудоров, О.О.; Тертиченко, Т.М.
2014Кримінальна відповідальність за незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскаціїДудоров, О.О.; Омельяненко, М.І.; Сабадаш, В.П.
2018Право на звернення про помилування та критерії його застосування: порівняльно-правовий аналізПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2014Теоретико-прикладні проблеми звільнення від покарання та його відбування за кримінальним правом УкраїниПисьменський, Є.О.; Pysmenskyy, Y.О.
2012Особливості методики розслідування нерозкритих грабежів та розбоїв минулих роківЯковенко, М.О.; Галаган, В.І.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 12 of 12